Location : Home > S > SIT8008ACE1-28S
SIT8008ACE1-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACE1-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACE1-28S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 140150 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACE1-28S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 57799 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACE1-28S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 97850 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2296870 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 5 Position Feed Through, Isolated (2) 12-24 AWG
2296870 785241 13+ fenkey electronics co.,ltd
2296870 785241 13+ fenyang electronics co.,ltd
2296870 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CFTQ-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws