Location : Home > S > SIT8008ACE1-18S
SIT8008ACE1-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACE1-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACE1-18S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 139750 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACE1-18S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 57399 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACE1-18S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 99010 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GBJ602 Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers RECT BRIDGE GPP 200V 6A GBJ