Location : Home > S > SIT8008ACB7-33S
SIT8008ACB7-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACB7-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACB7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 139630 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACB7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 57279 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACB7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 97870 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SIT8008ACB7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 97870 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387390511 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0387206602 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws