Location : Home > S > SIT8008ACB7-33S
SIT8008ACB7-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACB7-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACB7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 139630 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACB7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 57279 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACB7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 97870 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SIT8008ACB7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 97870 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1753153001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1753153001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1753153001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 19POS BK 24PC TPC Global Service Co.Ltd.
1753153001 Weidmuller 147870 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
310-93-125-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-93-125-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
833-87-026-10-245101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-026-10-245101 Preci-Dip 157460 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-026-10-245101 Preci-Dip 297770 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com