Location : Home > S > SIT8008ACB7-30E
SIT8008ACB7-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACB7-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACB7-30E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 139330 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACB7-30E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 56979 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACB7-30E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 97930 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SIT8008ACB7-30E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 41555 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387206104 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws