Location : Home > S > SIT8008ACB7-28S
SIT8008ACB7-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACB7-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACB7-28S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 139540 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACB7-28S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 57189 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACB7-28S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 97950 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-040-10-249101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold