Location : Home > S > SIT8008ACB7-28E
SIT8008ACB7-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACB7-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACB7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 139550 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACB7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 57199 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACB7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 97970 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3213960 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 5 Position Disconnect, Feed Through, Isolated Gray 12-26 AWG
3213960 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3213960 Phoenix Contact 147850 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3213960 Phoenix Contact 287730 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1769858 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 45¡ã Through Hole
1769858 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1769858 Phoenix Contact 157240 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS 45DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1769858 Phoenix Contact 298890 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS 45DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TH13415000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TH13415000J0G Amphenol FCI 147520 2016+ 381 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
TH13415000J0G IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TH13415000J0G NEW 98910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395016506 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole