Location : Home > S > SIT8008AC-31-33E-100.000000Y
SIT8008AC-31-33E-100.000000Y
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-042-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold