Location : Home > S > SIT5000AI-3E-33VQ-10.000000T
SIT5000AI-3E-33VQ-10.000000T
BZG05C62-E3-TR3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 1.25W DO214AC
BZX85B4V3-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 1.3W DO41
BZX85B4V3-TAP IC 37890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX85B4V3-TAP Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX85B4V3-TAP Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
BSO615N G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 60V 2.6A 8SOIC
BSO615N G Infineon 75000 2015+ 2015+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
BSO615N G Infineon 6000 12+ 8-SOIC (0.154 3.90mm Width) SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
BSO615N G Infineon 75000 2015+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BSO615N G Infineon Technologies 241680 1538+ MOSFET DUAL N-CH 60V 2.6A 8-SOIC Alphatek Technology Limited
IRFZ44NSPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 49A D2PAK
IRFZ44NSPBF D2-PAK 97500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRFZ44NSPBF IR 242450 1538+ MOSFET N-CH 55V 49A D2PAK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
FQP4N90 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 900V 4.2A TO-220
FQP4N90 38705 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
FQP4N90 Electronics 26350 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FQP4N90 Electronics 26350 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
0421016 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 1 Position Terminal Block Blue Bus Bar - Central 7.0mm
1977450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 22 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1977450000 Weidmuller 157830 2016+ LL2N 5.00/44/90 3.2SN OR BX Unitronix Electronics Limited
1769740000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1769740000 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1769740000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1769740000 Weidmuller 298670 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 42POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com