Location : Home > S > SIT5000AI-2E-33N0-12.000000Y
SIT5000AI-2E-33N0-12.000000Y
1N5230B-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 500MW DO35
1N5230B-T Distributor 100170 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1N5230B-T VISHAY 70000 14-15+ N/A Nego IC Co.Doris@negoic.com
445W32F12M00000 Crystals and Oscillators Crystals 12MHz ¡À30ppm Crystal 24pF 50 Ohm 0¡ãC ~ 50¡ãC Surface Mount 2-SMD
445W32F12M00000 CTS-Frequency Controls 139710 17+/18+ CRYSTAL 12.0000MHZ 24PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
445W32F12M00000 CTS-Frequency Controls 57359 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 24PF SMD Unitronix Electronics Limited
445W32F12M00000 CTS-Frequency Controls 99050 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 24PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445W32F12M00000 CTS-Frequency Controls 99050 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 24PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1377174-9 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS036F23CET Crystals and Oscillators Crystals 3.579545MHz ¡À20ppm Crystal 20pF 150 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
TS036F23CET CTS-Frequency Controls 62435 1538+ CRYSTAL 3.579545 MHZ Alphatek Technology Limited
TS036F23CET IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS036F23CET NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796642-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
796642-2 657894 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
796642-2 Electronics 27249 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
796642-2 TE Connectivity AMP Connectors 288550 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2280080 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 16 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 12-24 AWG
2280080 IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2280080 Phoenix Contact 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
2280080 Phoenix Contact 288610 2016+ FLK16 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2280080 Phoenix Contact 8000 2012+ FLK16 EKT Electronics Co., Ltd
995027 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole