Location : Home > S > SIT5000AI-2E-18N0-25.000000T
SIT5000AI-2E-18N0-25.000000T
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
422-83-270-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-1546310-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws with Quick Connect Tabs
4-1546310-5 IC 56600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-43-256-31-018000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 56POS GOLD
714-43-256-31-018000 IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-43-256-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157710 2016+ CONN IC DIP SOCKET 56POS GOLD Unitronix Electronics Limited
714-43-256-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277610 2016+ CONN IC DIP SOCKET 56POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
36-6556-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD
36-6556-11 ARIES 2000 2013+ Universal Test Socket Receptacle Protec Engineering (S) Pte Ltd
36-6556-11 Aries Electronics 147540 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD Unitronix Electronics Limited
36-6556-11 Aries Electronics 277470 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1729330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1729330000 Weidmuller 146930 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1729330000 Weidmuller 298790 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-87-016-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
853-87-016-10-001101 Preci-Dip 157080 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-016-10-001101 Preci-Dip 297650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68683-327 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
68683-327 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
68683-327 Amphenol FCI 147850 2016+ CONN RCPT 54POS .100 DBL GOLD Unitronix Electronics Limited
68683-327 Amphenol FCI 287930 2016+ CONN RCPT 54POS .100 DBL GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
100411-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin