Location : Home > S > SIT3822AI-2D-33NB
SIT3822AI-2D-33NB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AI-2D-33NB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AI-2D-33NB OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 57829 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AI-2D-33NB OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 97830 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSW-118-02-G-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
SSW-118-02-G-S-RA Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSW-118-02-G-S-RA IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSW-118-02-G-S-RA NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325345-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325345-11-0 IC 59340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0015453538 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
SSW-113-01-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSW-113-01-S-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 13POS SNGL GOLD TPC Global Service Co.Ltd.
SSW-113-01-S-S IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSW-113-01-S-S NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022152235 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
811-22-004-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-004-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-004-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-004-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 04 POS .256 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-004-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 04 POS .256 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3020-14-0300-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold