Location : Home > S > SIT3822AI-2D-33EG
SIT3822AI-2D-33EG
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AI-2D-33EG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AI-2D-33EG OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 139800 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3822AI-2D-33EG OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 57449 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AI-2D-33EG OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 97950 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-93-119-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-93-119-41-003000 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-93-119-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147630 2016+ CONN SOCKET 19POS ULTRA LOPRO Unitronix Electronics Limited
315-93-119-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 287350 2016+ CONN SOCKET 19POS ULTRA LOPRO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-43-068-62-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
430500-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430500-15-0 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
433103-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
OSTET210252 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTET210252 IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTET210252 NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTET210252 On Shore Technology Inc. 147210 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
4-794677-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
4-794677-2 Distributor 173590 17+ 17+ Microtranik Components sales@microtranik.com
4-794677-2 Electronics 26059 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-794677-2 Electronics 26059 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
MDF7-20DP-2.54DSA(55) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
MDF7-20DP-2.54DSA(55) Hirose Electric Co Ltd 157060 2016+ CONN HDR 20POS 2.54MM Unitronix Electronics Limited
1-641737-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-641737-1 Electronics 26969 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-641737-1 Electronics 26969 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-641737-1 STOCK 47150 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
64900221122 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole Tin