Location : Home > S > SIT3822AI-2D-25NX
SIT3822AI-2D-25NX
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AI-2D-25NX distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AI-2D-25NX OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 139870 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3822AI-2D-25NX OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 57519 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AI-2D-25NX OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 98930 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38115-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38115-14-0 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38115-14-0 NEW 98190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
399-43-150-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
T38562-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38562-11-0 IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38562-11-0 NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1602070000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1602070000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 14POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1602070000 Weidmuller 157230 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1602070000 Weidmuller 298310 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-530340-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 110 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
433215-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
433215-14-0 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
68683-205 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
68683-205 Amphenol FCI 147280 2016+ CONN RCPT 10POS .100 DBL GOLD Unitronix Electronics Limited
68683-205 Amphenol FCI 298670 2016+ CONN RCPT 10POS .100 DBL GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68683-205 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1949200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1949200000 Weidmuller 157510 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1949200000 Weidmuller 299170 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1606770000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1606770000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1606770000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 15POS F SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1606770000 Weidmuller 156960 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1376020-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Gold
1376020-2 Electronics 27759 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1376020-2 Electronics 27759 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1376020-2 STOCK 47040 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-1744426-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-1744426-2 TE Connectivity AMP Connectors 157090 2016+ HDR HOUSING ASSY EP 2.5 RA 11POS Unitronix Electronics Limited
1-1744426-2 TE Connectivity AMP Connectors 287870 2016+ HDR HOUSING ASSY EP 2.5 RA 11POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com