Location : Home > S > SIT3822AI-2D-25NM
SIT3822AI-2D-25NM
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AI-2D-25NM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AI-2D-25NM OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 57619 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AI-2D-25NM OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 99130 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SQT-107-01-L-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
28-6503-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-6503-31 Aries Electronics 147590 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-6503-31 Aries Electronics 276450 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-6503-31 IC 59650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284541-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-284541-4 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284541-4 TE Connectivity AMP Connectors 157010 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-284541-4 TE Connectivity AMP Connectors 297390 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GRPB281VWTD-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
GRPB281VWTD-RC IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GRPB281VWTD-RC NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GRPB281VWTD-RC Sullins Connector Solutions 147770 2016+ CONN HEADER .050 28POS Unitronix Electronics Limited
0444320601 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Tin
1035290000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1035290000 Weidmuller 157710 2016+ CONN HEADER 30POS 3.81MM VERT GN Unitronix Electronics Limited
1035290000 Weidmuller 298370 2016+ CONN HEADER 30POS 3.81MM VERT GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
800-80-064-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
800-80-064-30-001101 Preci-Dip 157120 2016+ CONN HDR 64POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-80-064-30-001101 Preci-Dip 288470 2016+ CONN HDR 64POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1618640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1618640000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1618640000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 20POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1618640000 Weidmuller 157650 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited