Location : Home > S > SIT3822AI-2C-33EX
SIT3822AI-2C-33EX
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AI-2C-33EX distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AI-2C-33EX OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 57509 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AI-2C-33EX OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 97950 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1859020000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-26 AWG
1859020000 Weidmuller 147410 2016+ TERMINAL WDK 4N WM GY RAL 7042 Unitronix Electronics Limited
20-0513-11H Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS GOLD
20-0513-11H Aries Electronics 157720 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-0513-11H Aries Electronics 277970 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-0513-11H IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SFM210-LPPE-S29-SC-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM210-LPPE-S29-SC-BK Sullins Connector Solutions 147070 2016+ CONN HDR FMAL 29POS 1MM GOLD SMT Unitronix Electronics Limited
0791077214 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
0791077214 MOLEX 101 NE Electrion
416-87-222-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-222-41-008101 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-222-41-008101 Preci-Dip 157240 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-222-41-008101 Preci-Dip 299130 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76314-135 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1236210000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)