Location : Home > S > SIT3822AI-2B-33NX
SIT3822AI-2B-33NX
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AI-2B-33NX distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AI-2B-33NX OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57879 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AI-2B-33NX OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 98570 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CZRQR5V6B-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 125MW 5.6V SOD-923F
CZRQR5V6B-HF Comchip Technology 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
CZRQR5V6B-HF Comchip Technology 80,000 2016+ Zener Diodes 0.125W VR=5.6V enkaite Electronics Co., Ltd
CZRQR5V6B-HF NEW 88970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0378920000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 8-20 AWG
2312-1-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.094" (2.39mm) Silver
2312-1-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2312-1-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297490 2016+ TERM TURRET SINGLE L=2.39MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0894858000 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A Receptacle Connector 4 Position Through Hole, Right Angle, Vertical