Location : Home > S > SIT3822AI-2B-33EG
SIT3822AI-2B-33EG
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AI-2B-33EG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AI-2B-33EG OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57259 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AI-2B-33EG OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 99070 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1761663001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1761663001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761663001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 14POS BLK 30PC TPC Global Service Co.Ltd.
1761663001 Weidmuller 147180 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
812-22-002-30-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 2 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-002-30-008101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-002-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 2POS SNGL .410 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-002-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 2POS SNGL .410 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-002-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 2POS SNGL .410 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd