Location : Home > S > SIT3822AI-2B-25NB
SIT3822AI-2B-25NB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AI-2B-25NB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AI-2B-25NB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57739 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AI-2B-25NB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 99190 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1021600000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 12-26 AWG
1021600000 Weidmuller 147610 2016+ TERM QC 35MM DINRAIL F WM BG Unitronix Electronics Limited
1021600000 Weidmuller 288050 2016+ TERM QC 35MM DINRAIL F WM BG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1021600000 Weidmuller 8000 2012+ TERM QC 35MM DINRAIL F WM BG EKT Electronics Co., Ltd