Location : Home > S > SIT3822AI-2B-25EM
SIT3822AI-2B-25EM
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AI-2B-25EM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AI-2B-25EM OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 140190 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3822AI-2B-25EM OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57839 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AI-2B-25EM OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 98450 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386007508 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate