Location : Home > S > SIT3822AI-2B-25EB
SIT3822AI-2B-25EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AI-2B-25EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AI-2B-25EB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57639 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AI-2B-25EB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 97650 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6DBL-12-006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
6DBL-12-006 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1696460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1696460000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 5.00 11POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1696460000 Weidmuller 147310 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1696460000 Weidmuller 299010 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSM-137-L-SH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
432111-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432111-13-0 IC 59240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
644487-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold