Location : Home > S > SIT3822AI-1D-33NH
SIT3822AI-1D-33NH
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AI-1D-33NH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AI-1D-33NH OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 140080 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3822AI-1D-33NH OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 57729 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AI-1D-33NH OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 98610 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0321830000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through 14-20 AWG
1155410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole