Location : Home > S > SIT3822AI-1D-33EM
SIT3822AI-1D-33EM
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AI-1D-33EM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AI-1D-33EM OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 140180 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3822AI-1D-33EM OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 57829 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AI-1D-33EM OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 97830 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015445812 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
04-7360-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 4POS TIN
04-7360-10 Aries Electronics 157030 2016+ CONN SOCKET SIP 4POS TIN Unitronix Electronics Limited
04-7360-10 Aries Electronics 278710 2016+ CONN SOCKET SIP 4POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com