Location : Home > S > SIT3822AI-1D-25NH
SIT3822AI-1D-25NH
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AI-1D-25NH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AI-1D-25NH OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 57749 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AI-1D-25NH OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 98010 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387701925 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
880584-4 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Closed Top, Grip 0.100" (2.54mm) Tin
880584-4 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
880584-4 Semiconductor 31265 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
880584-4 STOCK 45290 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
880584-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SHUNT 2POS .100 CLOSED TOP EKT Electronics Co., Ltd
T38157-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38157-15-0 IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38157-15-0 NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66925-006 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
66925-006 Amphenol FCI 297930 2016+ CONN RCPT 12POS T/H R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66925-006 FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
66925-006 FCI 8000 2012+ 30 GOLD CARD CONN EKT Electronics Co., Ltd
66925-006 FCI 8000 2012+ 30 GOLD CARD CONN TPC Global Service Co.Ltd.
812-22-046-30-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 46 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-046-30-008101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-046-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 46POS SNGL .410 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-046-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 46POS SNGL .410 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-046-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 46POS SNGL .410 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd