Location : Home > S > SIT3822AI-1B-33EE
SIT3822AI-1B-33EE
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AI-1B-33EE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AI-1B-33EE OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 139590 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3822AI-1B-33EE OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57239 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AI-1B-33EE OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 98670 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-2823-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-2823-90C Aries Electronics 157550 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-2823-90C Aries Electronics 277930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-2823-90C IC 56320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325345-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325345-12-0 IC 59240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-046-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-93-046-10-002000 IC 55920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SFMC-120-02-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
803-87-064-10-216101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1825108-2 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
1825108-2 Semiconductor 22073 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1825108-2 STOCK 42940 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1825108-2 TYCO/WSI 10000 17+ stander package EKT Electronics Co., Ltd
8PCV-10-008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
8PCV-10-008 IC 56810 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
815-22-015-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 15 Position Spring Piston Connector Surface Mount
815-22-015-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 147730 2016+ CONN SPRING 15POS SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
815-22-015-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 298590 2016+ CONN SPRING 15POS SNGL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-057-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 57 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-057-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-057-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-057-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 57POS SNGL .255 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd