Location : Home > S > SIT3822AI-1B-25NH
SIT3822AI-1B-25NH
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AI-1B-25NH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AI-1B-25NH OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57739 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AI-1B-25NH OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 97990 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325301-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325301-14-0 IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-013-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-93-013-20-001000 IC 55940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-013-20-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 146940 2016+ CONN SOCKET 13POS .100 R/ANGLE Unitronix Electronics Limited
801-93-013-20-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 287930 2016+ CONN SOCKET 13POS .100 R/ANGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-150-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-150-41-006101 Preci-Dip 147360 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-150-41-006101 Preci-Dip 288730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-078-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 78 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold