Location : Home > S > SIT3822AC-2B-25EX
SIT3822AC-2B-25EX
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AC-2B-25EX distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AC-2B-25EX OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 139620 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3822AC-2B-25EX OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57269 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AC-2B-25EX OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 98590 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-93-130-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 30POS GOLD
346-93-130-41-013000 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-93-130-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157850 2016+ CONN SOCKET SIP 30POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-93-130-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277990 2016+ CONN SOCKET SIP 30POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASGMA41 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Ground, Earth Green, Yellow 12-22 AWG
ASGMA41 Amphenol PCD 147210 2016+ TERM BLOCK ANGLED GROUND 6MM Unitronix Electronics Limited
ASGMA41 Amphenol PCD 287930 2016+ TERM BLOCK ANGLED GROUND 6MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-135-02-T-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
0387312122 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0387512124 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
916715-3 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF 321POS GOLD
916715-3 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
916715-3 IC 57960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
916715-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
916715-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET PGA 321 POS AU 19X19 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0872632493 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
826-22-024-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 24 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
826-22-024-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157850 2016+ CONN HDR SPRING DL 24POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
826-22-024-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277990 2016+ CONN HDR SPRING DL 24POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
330-10-102-40-027000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
330-10-102-40-027000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147120 2016+ CONN HDR 2POS .100 HORIZ SMD Unitronix Electronics Limited
330-10-102-40-027000 Mill-Max Manufacturing Corp. 298870 2016+ CONN HDR 2POS .100 HORIZ SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-644617-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
4-644617-1 TE Connectivity AMP Connectors 147570 2016+ CONN HEADER 11POS R/A .156 TIN Unitronix Electronics Limited
4-644617-1 TE Connectivity AMP Connectors 287590 2016+ CONN HEADER 11POS R/A .156 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395345618 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)