Location : Home > S > SIT3822AC-1D-25EX
SIT3822AC-1D-25EX
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AC-1D-25EX distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AC-1D-25EX OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 140200 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3822AC-1D-25EX OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 57849 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AC-1D-25EX OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 98010 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6102310 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-24 AWG
6102310 Curtis Industries 147380 2016+ CONN TERM BLK SCRWLESS GRY 5MM Unitronix Electronics Limited
6102310 Curtis Industries 288790 2016+ CONN TERM BLK SCRWLESS GRY 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
32-C300-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
32-C300-10 Aries Electronics 157230 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
32-C300-10 Aries Electronics 277350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76308-223LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
76308-223LF Amphenol FCI 146940 2016+ CONN RCPT Unitronix Electronics Limited
76308-223LF Amphenol FCI 287930 2016+ CONN RCPT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76308-223LF IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
32-8600-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
32-8600-610C Aries Electronics 147650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
32-8600-610C Aries Electronics 297600 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-151-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 51 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1780316 Phoenix Contact 146960 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1780316 Phoenix Contact 298550 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-006-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 6 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-006-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-006-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 06 POS .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-006-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 06 POS .295 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
811-22-006-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 06 POS .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0878330831 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold