Location : Home > S > SIT3821AI-2D-33NH
SIT3821AI-2D-33NH
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3821AI-2D-33NH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3821AI-2D-33NH OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 57839 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3821AI-2D-33NH OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 98450 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6-1437649-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
6-1437649-7 5500 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
6-1437649-7 658974 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
6-1437649-7 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
6-1437649-7 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1N5258B-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 500MW DO35
1N5258B-T 987764 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1N5258B-T Distributor 100250 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1N5258B-T STOCK 146050 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
OQ04A58100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ04A58100J0G IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ04A58100J0G NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1825608 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1825608 Phoenix Contact 287950 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1825608 IC 56340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-282856-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 25 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
2-282856-5 TE Connectivity AMP Connectors 298010 2016+ TERM BLK SIDE ENTRY 25POS 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-282856-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-282856-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK SIDE ENTRY 25POS 5MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1907542 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 1 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board Through Hole
1907542 37415 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1907542 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1907542 phoenix 5888 15+ 15+ enkaite Electronics Co., Ltd
1907542 STOCK 43330 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0008560414 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors Single Post Terminal Connector Through Hole Gold 0.045" (1.14mm) Square
2315-3-01-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin-Lead 0.094" (2.39mm) Dia
2315-3-01-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0197054104 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Male Solder Connector Non-Insulated