Location : Home > S > SIT3821AI-2D-33EG
SIT3821AI-2D-33EG
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3821AI-2D-33EG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3821AI-2D-33EG OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 57729 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3821AI-2D-33EG OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 98610 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430305-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)