Location : Home > S > SIT3821AI-2D-25NH
SIT3821AI-2D-25NH
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3821AI-2D-25NH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3821AI-2D-25NH OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 57449 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3821AI-2D-25NH OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 97830 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20-3503-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-3503-20 Aries Electronics 157120 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-3503-20 Aries Electronics 278690 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-3503-20 IC 59850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0873682425 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
811-S1-041-10-015101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 41 Position Spring Piston Connector Through Hole
811-S1-041-10-015101 Preci-Dip 157530 2016+ CONN SPRING LOAD 41POS SNGL PCB Unitronix Electronics Limited
811-S1-041-10-015101 Preci-Dip 298810 2016+ CONN SPRING LOAD 41POS SNGL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0873811417 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
20021221-00040T1LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021221-00040T1LF Amphenol FCI 147830 2016+ 1.27 HD SMT SHRD Unitronix Electronics Limited
20021221-00040T1LF IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1528360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1528360000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 21POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1528360000 Weidmuller 157280 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1528360000 Weidmuller 298890 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
624016213322 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.079" (2.00mm)
5436982 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5436982 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5436982 Phoenix Contact 157170 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5436982 Phoenix Contact 285850 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1979840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1979840000 Weidmuller 157230 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1979840000 Weidmuller 288370 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com