Location : Home > S > SIT3821AI-2D-25EZ
SIT3821AI-2D-25EZ
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3821AI-2D-25EZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3821AI-2D-25EZ OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 57849 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3821AI-2D-25EZ OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 97910 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387107525 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate