Location : Home > S > SIT3821AI-1D-33EB
SIT3821AI-1D-33EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3821AI-1D-33EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3821AI-1D-33EB OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 56939 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3821AI-1D-33EB OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 98390 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387190541 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1840735 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1840735 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1840735 Phoenix Contact 157230 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1840735 Phoenix Contact 287570 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1779970000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole