Location : Home > S > SIT3809AI-G-33SZ
SIT3809AI-G-33SZ
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-G-33SZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-G-33SZ OSC MEMS PROG 3.3V SMD 57629 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-G-33SZ OSC MEMS PROG 3.3V SMD 99130 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395290012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1290220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole