Location : Home > S > SIT3809AI-G-33SZ
SIT3809AI-G-33SZ
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-G-33SZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-G-33SZ OSC MEMS PROG 3.3V SMD 57629 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-G-33SZ OSC MEMS PROG 3.3V SMD 99130 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
851-83-017-30-136101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
851-83-017-30-136101 IC 56860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-017-30-136101 Preci-Dip 147150 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-017-30-136101 Preci-Dip 287610 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M80-4060601 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
44-3575-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN
44-3575-16 Aries Electronics 147240 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN Unitronix Electronics Limited
44-3575-16 Aries Electronics 288010 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
44-3575-16 IC 57830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK31424030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK31424030 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK31424030 NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
410-83-210-41-105191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
410-83-210-41-105191 Preci-Dip 157410 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-83-210-41-105191 Preci-Dip 297870 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-147278-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
826949-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
826949-5 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
826949-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
826949-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 5P MOD2 STIFT LEI Global Thunder Electronics Co.,Ltd
20020037-G231B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020037-G231B01LF Amphenol FCI 157710 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020037-G231B01LF Amphenol FCI 288410 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020037-G231B01LF IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1510492210 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle
1510492210 Molex, LLC 157230 2016+ 6.5MM WTB RCPT HSE PBTP MINT Unitronix Electronics Limited
1510492210 Molex, LLC 279900 2016+ 6.5MM WTB RCPT HSE PBTP MINT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395229022 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole