Location : Home > S > SIT3809AI-G-18EZ
SIT3809AI-G-18EZ
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-G-18EZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-G-18EZ OSC MEMS PROG 1.8V SMD 57539 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-G-18EZ OSC MEMS PROG 1.8V SMD 98730 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-039-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
91596-112 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
91596-112 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
91596-112 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
91596-112 Amphenol FCI 277710 2016+ CONN RECEPT 12POS 2MM STR DL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
91596-112 FCI 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
M80-4061042 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
811-22-037-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 37 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-037-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-037-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-037-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 37 POS .177 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-037-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 37 POS .177 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
833-87-018-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-018-10-001101 Preci-Dip 157140 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-018-10-001101 Preci-Dip 299150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325335-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325335-24-0 IC 59400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SHR-11V-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 11 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.039" (1.00mm)
SHR-11V-S JST Sales America Inc 8000 2012+ CONN HOUSING SH 11POS 1MM WHITE SIMEN Electronics Co.,Ltd
SHR-11V-S IC 38470 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
SHR-11V-S N/A 79800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
1-103735-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-103735-1 Electronics 27370 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-103735-1 Electronics 27370 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
64900429522 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
64900429522 WE 12000 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
64900429522 WE 12000 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
0469990561 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)
5446600 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole