Location : Home > S > SIT3809AI-D-33SZ
SIT3809AI-D-33SZ
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-D-33SZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-D-33SZ OSC MEMS PROG 3.3V SMD 57849 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-D-33SZ OSC MEMS PROG 3.3V SMD 97550 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1020040000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Red 12-30 AWG
1020040000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1020040000 Weidmuller 147170 2016+ CONN BLOCK TERM 600V RAIL MOUNT Unitronix Electronics Limited
1020040000 Weidmuller 8000 2012+ CONN BLOCK TERM 600V RAIL MOUNT TPC Global Service Co.Ltd.
325201-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
0901522314 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold