Location : Home > S > SIT3809AI-D-28EE
SIT3809AI-D-28EE
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-D-28EE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-D-28EE OSC MEMS PROG 2.8V SMD 139450 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3809AI-D-28EE OSC MEMS PROG 2.8V SMD 57099 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-D-28EE OSC MEMS PROG 2.8V SMD 99190 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-83-138-41-205101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
310-83-138-41-205101 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-138-41-205101 Preci-Dip 147410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
550-80-068-11-061101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors PGA SOLDER TAIL
550-80-068-11-061101 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
550-80-068-11-061101 Preci-Dip 157180 2016+ PGA SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
510-87-232-17-061101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 232POS GOLD
510-87-232-17-061101 Preci-Dip 157150 2016+ CONN SOCKET PGA 232POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-232-17-061101 Preci-Dip 277850 2016+ CONN SOCKET PGA 232POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431100-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1688610000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1688610000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1688610000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 270 20POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1688610000 Weidmuller 157590 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited