Location : Home > S > SIT3809AI-D-18EX
SIT3809AI-D-18EX
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-D-18EX distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-D-18EX OSC MEMS PROG 1.8V SMD 56949 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-D-18EX OSC MEMS PROG 1.8V SMD 97710 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1546209-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-1546209-9 IC 58080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546209-9 TE Connectivity AMP Connectors 157050 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546209-9 TE Connectivity AMP Connectors 298010 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com