Location : Home > S > SIT3809AI-2-33NH
SIT3809AI-2-33NH
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-2-33NH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-2-33NH OSC MEMS PROG 3.3V SMD 57549 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-2-33NH OSC MEMS PROG 3.3V SMD 98910 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
30-1508-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD
30-1508-31 Aries Electronics 147130 2016+ CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD Unitronix Electronics Limited
30-1508-31 Aries Electronics 271650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
30-1508-31 IC 59180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
447255-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 ROW BOX RECP 150 POS 100 C/L