Location : Home > S > SIT3809AI-2-28NH
SIT3809AI-2-28NH
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-2-28NH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-2-28NH OSC MEMS PROG 2.8V SMD 139460 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3809AI-2-28NH OSC MEMS PROG 2.8V SMD 57109 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-2-28NH OSC MEMS PROG 2.8V SMD 97770 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATX2BG Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 14-24 AWG
ATX2BG Amphenol PCD 147250 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM BEIGE Unitronix Electronics Limited
ATX2BG Amphenol PCD 288010 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM BEIGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK55221030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.433" (11.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK55221030 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK55221030 NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
210-99-640-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS TINLEAD
210-99-640-41-001000 IC 57270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
210-99-640-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
210-99-640-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157370 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS TINLEAD Unitronix Electronics Limited
210-99-640-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277790 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS TINLEAD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-109-03-T-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
SSQ-109-03-T-D-RA Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSQ-109-03-T-D-RA NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-035-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 35 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-035-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-035-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-035-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 35POS SNGL .390 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-035-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 35POS SNGL .390 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0348259242 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
770966-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole, Right Angle Gold