Location : Home > S > SIT3809AI-2-28EY
SIT3809AI-2-28EY
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-2-28EY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-2-28EY OSC MEMS PROG 2.8V SMD 57609 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-2-28EY OSC MEMS PROG 2.8V SMD 98970 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395045110 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)