Location : Home > S > SIT3809AI-2-25NH
SIT3809AI-2-25NH
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-2-25NH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-2-25NH OSC MEMS PROG 2.5V SMD 57199 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-2-25NH OSC MEMS PROG 2.5V SMD 98990 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TDZTR15 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 500MW TUMD2
TDZTR15 NEW 97290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TDZTR15 Rohm Semiconductor 8000 2012+ DIODE ZENER 15V 500MW TUMD2 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TDZTR15 ROHM/ON/LR 83030 16+ SOD323 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
0387390200 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws