Location : Home > S > SIT3809AI-2-25NH
SIT3809AI-2-25NH
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-2-25NH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-2-25NH OSC MEMS PROG 2.5V SMD 57199 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-2-25NH OSC MEMS PROG 2.5V SMD 98990 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
966252-2000-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
SFM210-LPSE-D38-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
116-93-952-41-003000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
116-93-952-41-003000 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-93-952-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
116-93-952-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 291000 2016+ CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-93-952-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN ELEVTD .900 52POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0387212718 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
0448120048 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
851-83-009-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
851-83-009-30-001191 IC 56530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-009-30-001191 Preci-Dip 157620 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-009-30-001191 Preci-Dip 298450 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1780235 Phoenix Contact 147760 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1780235 Phoenix Contact 298090 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1806164 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1806164 Phoenix Contact 147250 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1806164 Phoenix Contact 298930 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
103638-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
103638-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER VERT .100 3POS 15AU Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0395319522 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole