Location : Home > S > SIT3809AI-2-18SZ
SIT3809AI-2-18SZ
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-2-18SZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-2-18SZ OSC MEMS PROG 1.8V SMD 56979 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-2-18SZ OSC MEMS PROG 1.8V SMD 99010 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38227-08-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38227-08-0 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38227-08-0 NEW 97470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1727120000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1727120000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 34POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1727120000 Weidmuller 157640 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1727120000 Weidmuller 298930 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387098333 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks DR BTS 24 ASY CPT
811-22-035-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 35 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-035-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-035-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-035-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 35 POS .256 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-035-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 35 POS .256 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd