Location : Home > S > SIT3809AI-2-18EX
SIT3809AI-2-18EX
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-2-18EX distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-2-18EX OSC MEMS PROG 1.8V SMD 57339 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-2-18EX OSC MEMS PROG 1.8V SMD 98010 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-146-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-146-41-006101 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-146-41-006101 Preci-Dip 147350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-146-41-006101 Preci-Dip 287830 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-83-020-10-287101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-83-020-10-287101 Preci-Dip 147760 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-83-020-10-287101 Preci-Dip 287510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-87-043-10-230101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-87-043-10-230101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-043-10-230101 Preci-Dip 287870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com