Location : Home > S > SIT3809AI-2-18EM
SIT3809AI-2-18EM
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-2-18EM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-2-18EM OSC MEMS PROG 1.8V SMD 57539 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-2-18EM OSC MEMS PROG 1.8V SMD 98930 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
14-8500-311C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-8500-311C Aries Electronics 157250 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-8500-311C Aries Electronics 277870 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-93-106-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-93-106-41-001000 IC 57260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1959580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1959580000 Weidmuller 156990 2016+ BLZP 5.00/19/90F SN BK BX Unitronix Electronics Limited
PPTC152LJBN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
PPTC152LJBN-RC ELECTRONIC 27360 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PPTC152LJBN-RC IC 36582 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
PPTC152LJBN-RC STOCK 46520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1804881 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1804881 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1804881 Phoenix Contact 157840 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS R/A 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1804881 Phoenix Contact 297970 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS R/A 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com