Location : Home > S > SIT3809AC-2-33EB
SIT3809AC-2-33EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AC-2-33EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AC-2-33EB OSC MEMS PROG 3.3V SMD 98150 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT3809AC-2-33EB OSC MEMS PROG 3.3V SMD 57189 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-150-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-150-41-003101 Preci-Dip 147280 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-150-41-003101 Preci-Dip 288170 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021311-00068T4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
20021311-00068T4LF Amphenol FCI 147250 2016+ CONN RCPT 68POS T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
20021311-00068T4LF Amphenol FCI 287650 2016+ CONN RCPT 68POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021311-00068T4LF IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325120-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws