Location : Home > S > SIT3809AC-2-28EB
SIT3809AC-2-28EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AC-2-28EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AC-2-28EB OSC MEMS PROG 2.8V SMD 99170 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT3809AC-2-28EB OSC MEMS PROG 2.8V SMD 57129 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3005235 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Blue 6-24 AWG
3005235 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3005235 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3005235 Distributor 172370 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
3005235 IC 38070 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
CB20710907EB Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CB20710907EB Eaton 157330 2016+ CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CB20710907EB IC 39790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1765110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1765110000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1765110000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB B2L 3.5/30 AU OR TPC Global Service Co.Ltd.
1765110000 Weidmuller 147280 2016+ TERM BLOCK PLUG 30POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
813-22-026-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 26 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-026-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-026-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-026-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 26 POS .177 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-026-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 26 POS .177 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1738704 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1738704 Phoenix Contact 157010 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1738704 Phoenix Contact 298070 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com