Location : Home > S > SIT3808AI-D-28EB
SIT3808AI-D-28EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3808AI-D-28EB distributors
346-93-106-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 6POS GOLD
346-93-106-41-013000 IC 56050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-93-106-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157750 2016+ CONN SOCKET SIP 6POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-93-106-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277610 2016+ CONN SOCKET SIP 6POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-93-106-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0901522150 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
28-6501-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-6501-31 Aries Electronics 157540 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-6501-31 Aries Electronics 277530 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com